slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Nasi liderzy z wizytą u Pana Starosty Olkuskiego

włącz . Opublikowano w Wolontariat i PCK

17 czerwca  został uroczyście zakończony I etap projektu „Olkuska Szkoła Liderów”, w którym brała udział nasza młodzież – wolontariusze: Marcin Basiński, Tomasz Król, Patrycja Mosurek  i Paulina Swędzioł  z mentorami  panią Bożeną Noga  i  Joanną Cebula. Uroczystość odbyła się  w sali konferencyjnej Starostwa w Olkuszu z udziałem Pana Starosty, przedstawicieli Stowarzyszenia Res Sacra Miser oraz młodzieży ich opiekunów i dyrekcji szkół. Rozdano certyfikaty i podziękowania, które wręczał osobiście Starosta Olkuski  pan  Paweł Piasny.  W miłej atmosferze  pani Anna Dela – zarządzająca projektem, przedstawiła jego założenia oraz osiągnięcia uczniów ze wszystkich szkół , które brały w nim udział .Było nam bardzo miło, ponieważ  wszyscy zaproszeni goście  obejrzeli film  przygotowany przez naszych uczniów do ostatniego projektu „Dobro powraca”, który  nagrodzono brawami. Na koniec  młodzi   liderzy  zaśpiewali dla gości i gospodarzy piosenkę, którą sami napisali podsumowującą całą ich działalność w trakcie trwania projektu. 

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00