slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Uczniowie Budowlanki poznają tajniki  ZUS

Opublikowano w Wolontariat i PCK

16 listopada  2015r odbył się w naszej szkole  etap szkolny konkursu „ Wiedzy o ZUS”. O godzinie 9.00  55 uczniów  przystąpiło do wypełniania testu składającego się z 20 pytań  wielokrotnego wyboru.  Po ocenie testów nasze uczennice Klaudia Kajda  kl.1 e i Klaudia Gorczyca  kl.2a zostały laureatkami etapu szkolnego i będą  reprezentowały szkołę w  etapie wojewódzkim konkursu.  Uczniów przygotowała  do konkursu  pani Bożena Noga – nauczyciel  przedmiotów ekonomicznych w naszej szkole, która  między innymi przeprowadziła  lekcje na temat ZUS dla uczniów  chętnych do współzawodnictwa  , służyła  im  swoją wiedzą  w ramach konsultacji oraz była organizatorem etapu szkolnego. W Komisji Szkolnej zasiadły panie :  w-ce dyrektor Paulina Polak,  Bożena Noga , Joanna Cebula oraz Katarzyna Radwańska. Gratulujemy  laureatom i życzymy zwycięstwa w następnych etapach konkursu.

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00