slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

V edycja konkursu z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

paulina.rawicka włącz . Opublikowano w Wolontariat i PCK

Brawo gimnazjaliści 

V edycja konkursu  z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej "Na mnie zawsze możesz liczyć " dla gimnazjów, organizowanego  przez naszą szkołę, rozstrzygnięta. I miejsce zdobyła Weronika Bałazy z Gimnazjum im. Jana Pawła II z Klucz, II miejsce Dominika Staniszewska Gimnazjum Nr 3 w Olkuszu, III miejsce Oliwia Auguścik Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach. Wyróżniono Natalię Kwiecińską z Publicznego Gimnazjum w Bolesławiu, Maję Wojtaszek z Gimnazjum w Bydlinie oraz Aleksandrę Rąpała z Gimnazjum Nr 4 w Olkuszu. O miano najlepszego rywalizowało 34 uczniów z 12 gimnazjów powiatu olkuskiego. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą  poza programową na temat pierwszej pomocy przedmedycznej oraz umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy w praktyce. Ćwiczenia praktyczne oceniał pan Krzysztof Haras z Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu.  Organizatorem  konkursu  ( jak co roku ) była pani Bożena Noga nauczyciel naszej szkoły a pomagała jej pani Dorota Kalisz - Stach - pedagog szkolny. Pani Urszula Zych – nauczyciel przedmiotów gastronomicznych wraz z grupą  technikum żywienia uświetniła spotkanie konkursowe  wyśmienitym domowym ciastem upieczonym w pracowni. Gratulujemy  wszystkim laureatom ,uczestnikom oraz dziękujemy nauczycielom - opiekunom, którzy przygotowali młodzież do konkursu. 

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00