Szkolenie - Farby KABE

włącz . Opublikowano w Technikum Budowlane

Uczniowie klasy 2 mz na warsztatach szkolnych uczestniczyli w szkoleniu przeprowadzonym przez doradcę technicznego firmy FARBY KABE Pana Marcina Rorbacha. Firma FARBY KABE jest producentem profesjonalnych materiałów z sektora chemii budowlanej. Wiodącym tematem spotkania były farby przeznaczone do wnętrz. Prowadzący przedstawił i omówił właściwości oraz zastosowanie poszczególnych rodzajów farb. Na ciekawy sposób prowadzenia prelekcji miała wpływ zarówno szeroka i fachowa wiedza doradcy  poparta licznymi slajdami prezentacji, krótkimi filmikami dotyczącymi działalności firmy, przeprowadzanymi doświadczeniami  jak i część praktyczna szkolenia. Uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami malarskimi, a także spróbować swoich sił podczas malowania metodą natrysku hydrodynamicznego, agregatem natryskowym.

Asortyment wyrobów malarskich marki KABE zawiera szeroką gamę wysokiej jakości farb do wykonywania estetycznej i trwałej powłoki malarskiej w szerokiej gamie kolorów, wewnątrz budynku. Farby stosowane są do pierwotnego i renowacyjnego malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych i reprezentacyjnych.

Opracowała Gabriela Serwatka

150503 Szkolenie firmy KABE 150503 Szkolenie firmy KABE 150503 Szkolenie firmy KABE 150503 Szkolenie firmy KABE 150503 Szkolenie firmy KABE