slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Szkolenie - Farby KABE

włącz . Opublikowano w Technikum Budowlane

Uczniowie klasy 2 mz na warsztatach szkolnych uczestniczyli w szkoleniu przeprowadzonym przez doradcę technicznego firmy FARBY KABE Pana Marcina Rorbacha. Firma FARBY KABE jest producentem profesjonalnych materiałów z sektora chemii budowlanej. Wiodącym tematem spotkania były farby przeznaczone do wnętrz. Prowadzący przedstawił i omówił właściwości oraz zastosowanie poszczególnych rodzajów farb. Na ciekawy sposób prowadzenia prelekcji miała wpływ zarówno szeroka i fachowa wiedza doradcy  poparta licznymi slajdami prezentacji, krótkimi filmikami dotyczącymi działalności firmy, przeprowadzanymi doświadczeniami  jak i część praktyczna szkolenia. Uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami malarskimi, a także spróbować swoich sił podczas malowania metodą natrysku hydrodynamicznego, agregatem natryskowym.

 Asortyment wyrobów malarskich marki KABE zawiera szeroką gamę wysokiej jakości farb do wykonywania estetycznej i trwałej powłoki malarskiej w szerokiej gamie kolorów, wewnątrz budynku. Farby stosowane są do pierwotnego i renowacyjnego malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych i reprezentacyjnych. 

Opracowała Gabriela Serwatka

150503 Szkolenie firmy KABE 150503 Szkolenie firmy KABE 150503 Szkolenie firmy KABE 150503 Szkolenie firmy KABE 150503 Szkolenie firmy KABE

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00