slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Współpraca z ATLASEM

włącz . Opublikowano w Technikum Budowlane

Na  spotkaniu w Wytwórni Klejów i Zapraw Budowlanych Atlas S.A., w Zgierzu k. Łodzi, nauczyciele przedmiotów zawodowych budowlanych nawiązali współpracę  z firmą Atlas. W ramach współpracy prowadzone będą bezpłatne szkolenia teoretyczno-praktyczne dla uczniów i nauczycieli przedmiotów zawodowych, umożliwiające zapoznanie się z najnowszymi materiałami i technologiami. Szkoła otrzyma wsparcie w formie nieodpłatnego przekazywania produktów Atlas Sp. z o.o. oraz dostarczania materiałów dydaktycznych i edukacyjnych. Wszystko to pomoże uczniom być na bieżąco z nowościami w branży budowlanej. Firma Atlas, która objęła patronat nad naszą szkołą , bardzo chętnie angażuje się we współpracę ze szkołami i wspiera rozwój fachowców z branży budowlanej.

ATLAS Sp. z o.o. www.atlas.com.pl to czołowy producent materiałów i chemii budowlanej, w tym również złożonych systemów technologicznych. Oferuje kleje do płytek, fugi, hydroizolacje, posadzki i podkłady podłogowe, grunty, zaprawy murarskie i tynkarskie, gładzie i szpachle gipsowe oraz systemy ociepleń.

Opracowała: Gabriela Serwatka

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00