slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Szkolenie budowlane firmy ALPOL

włącz . Opublikowano w Technikum Budowlane

 

Na zaproszenie nauczycieli kształcenia zawodowego praktycznego gościliśmy w dniach 19,20.11.2014r. 4 doradców technicznych naszego niezawodnego sponsora Firmy ALPOL. Szkolenie techniczne składało się z 2 części : prezentacji dotyczącej podstaw budownictwa i produktów oraz części praktycznej.

 Tematyką spotkań były: systemy dociepleń budynków na wełnie mineralnej i styropianie oraz wykonanie wylewek samopoziomujących. Materiały do ćwiczeń, czyli suche mieszanki do podkładów cementowych i wylewek przekazała szkole firma polska ALPOL. Spółka ALPOL GIPS działa w branży chemii budowlanej produkując suche i mokre mieszanki budowlane.
Zakres produkcji ALPOL GIPS obejmuje wyroby profesjonalnej chemii budowlanej sprzedawane pod marką ALPOL oraz markę Huzar – linię produktów uniwersalnych. Ogółem jest to ponad 150 produktów. Działalność Grupy obejmuje kompleksową obsługę klientów obejmującą sprzedaż, logistykę, szkolenia oraz wsparcie techniczne. Działalność spółki ALPOL GIPS skupia się głównie na terenie Polski ale produkty marki ALPOL są również dostępne w krajach ościennych.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się wśród uczniów praktyka polegająca na samodzielnym wykonaniu dociepleń, wypraw tynkarskim tynkiem akrylowym oraz samopoziomującej wylewki. Całość zajęć odbyła się w pracowniach budowlanych warsztatów szkolnych.
Opr. Na podstawie www.alpol.pl; M. Dudzińska

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00