slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Hotelarze w pięknym Wrocławiu

włącz . Opublikowano w Technikum Hotelarstwa

W dniach 27 –28 kwietnia odbyła się wycieczka zawodoznawcza do Wrocławia dla technikum hotelarstwa w ramach projektu Modernizacji Kształcenia Zawodowego. Uczniowie klasy 3e i 2d mieli okazję zaobserwować z bliska funkcjonowanie prestiżowych placówek hotelowych:  Hotel The Granary, Hotel Tumski oraz Hotel Monopol.  Poznawano zasady funkcjonowania oraz wszystkie procesy zachodzące w hotelu. Pod czujnym okiem opiekunów Ewy Żak - Łebek, Pauliny Rawickiej oraz Marcina Tomsi zwiedzano także wrocławską starówkę i Panoramę Racławicką, co pozwoliło zgłębić nieco historię i tajemnicę tego pięknego zabytkowego miasta.

 

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00