slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Hotelarstwo w praktyce – wizyta zawodoznawcza w śląskich hotelach

Opublikowano w Technikum Hotelarstwa

13 marca 2015 r. uczniowie klasy I e kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa, odbyli wycieczkę o charakterze wizyty zawodoznawczej. Wycieczka odbyła się w ramach unijnego projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”. Celem tej wizyty było praktyczne zapoznanie się z organizacją i technikami pracy w obiekcie hotelarskim ze szczególnym uwzględnieniem pracy recepcji. Poznali standardy obsługi, wyposażenia oraz usługi, które świadczy hotel. Odwiedzili następujące placówki: Poziom 511 Design Hotel & Spa w Podzamczu, Hotel Shuma w Dąbrowie Górniczej, Hotel Piramida w Tychach.

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00