slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Konkurs Fryzjerski w Budowlandii

włącz . Opublikowano w Technikum Usług Fryzjerskich

Odkąd Budowlanka stała się Budowlandią, czyli Fabryką Zawodów w różnych branżach, o szkole słychać coraz więcej, a zainteresowanie nią nie słabnie pomimo niżu demograficznego. Jedną z ciekawszych inicjatyw jest Konkurs Fryzjerski „Młode Talenty” organizowany po raz drugi przez Panią Marzennę Wąs, nauczyciela przedmiotów zawodowych fryzjerskich i pracowni. Zgodnie z nazwą Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych uczniów Technikum Usług Fryzjerskich, którzy będą reprezentować szkołę w prestiżowych konkursach zewnętrznych, do których, niewątpliwie należał projekt na szczeblu małopolskim: „Mam zawód. Mam fantazję”, gdzie Zespół Szkół Nr 4 zajął I miejsce. Warto dodać, że w Ogólnopolskim rankingu „Perspektyw” po względem zdawalności egzaminów zawodowych Budowlandia zajęła II miejsce po technikum fryzjerskim w Bydgoszczy. Na sukces szkoły ma wpływ współpraca z salonami fryzjerskimi: „NOVY” i „LOREAL” Pani Magdaleny Girek, warszawskim stylistą Piotrem Mazurkiewiczem oraz wizyty zawodoznawcze w ramach projektu: „Modernizacja kształcenia zawodowego”.

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00