slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Budowlanka w Łobzowie

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Technikum żywienia i usług gastronomicznych

Niedzielne przedpołudnie 9 października wypełniła wizyta uczniów Zespołu Szkół Nr 4 wraz z dyrektorem Maridą Zoń  i opiekunem części artystycznej Panią Katarzyną Chmielewską w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łobzowie. Spotkanie było efektem współpracy wymienionych szkół w projekcie: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Zadaniem uczniów naszej szkoły było przygotowanie programu artystycznego promującego zdrowy styl życia oraz opracowanie folderu na temat zasad zdrowego żywienia. Podczas Rodzinnego Festynu Zdrowia, na który przybyło wielu znakomitych gości uczniowie naszej szkoły wystawili bajkę o  dzielnym dworzaninie Kacprze, który uratował mieszkańców swojego królestwa od apatii i niemocy przywożąc w darze nieznane im dotąd owoce i warzywa. Król doceniając zasługi śmiałka pasował go na rycerza herbu Witamina i odtąd wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Uczniowie zebrali gromkie brawa, a oto w jakie role się wcielili:

Narrator – Klaudia Gorczyca

Wnuczka i Babcia – Wiktoria Jędrzejczyk i Martyna Kępka

Król i Królowa – Kacper Barański i Wiktoria Sapiechowska

Dworzanin Kacper – Kacper Bąba

Medyk – Dominika Kruk

Karczmarz – Weronika Motyka

Sprzedawca – Zuzanna Kopeć

Opieka merytoryczna: Panie: Katarzyna Chmielewska, Paulina Rawicka

Projekt ulotki promującej zdrowie: Pani Katarzyna Chmielewska 

Marida Zoń

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00