Budowlanka w Łobzowie

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Technikum żywienia i usług gastronomicznych

Niedzielne przedpołudnie 9 października wypełniła wizyta uczniów Zespołu Szkół Nr 4 wraz z dyrektorem Maridą Zoń  i opiekunem części artystycznej Panią Katarzyną Chmielewską w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łobzowie. Spotkanie było efektem współpracy wymienionych szkół w projekcie: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Zadaniem uczniów naszej szkoły było przygotowanie programu artystycznego promującego zdrowy styl życia oraz opracowanie folderu na temat zasad zdrowego żywienia. Podczas Rodzinnego Festynu Zdrowia, na który przybyło wielu znakomitych gości uczniowie naszej szkoły wystawili bajkę o  dzielnym dworzaninie Kacprze, który uratował mieszkańców swojego królestwa od apatii i niemocy przywożąc w darze nieznane im dotąd owoce i warzywa. Król doceniając zasługi śmiałka pasował go na rycerza herbu Witamina i odtąd wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Uczniowie zebrali gromkie brawa, a oto w jakie role się wcielili:

Narrator – Klaudia Gorczyca

Wnuczka i Babcia – Wiktoria Jędrzejczyk i Martyna Kępka