slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Dzień Matki w Budowlance

Opublikowano w Z życia Szkoły

W miniony czwartek młodzież naszej szkoły zaserwowała swoim kochanym Mamom prawdziwe wiosenne metamorfozy. Po raz kolejny przekonaliśmy się jak wspaniałą mamy młodzież - pracowitą, uprzejmą i gotową na nowe wyzwania. Cóż się dziwić – jaka Matka, takie dziecko!

Miałam wrażenie, że jestem w profesjonalnym SPA a nie w szkolnej pracowni fryzjerskiej. Uczennice wykonywały makijaż, fryzurę, manicure. Niektóre Mamy skusiły się na masaż twarzy, szyi i dekoltu. Zobaczyłam uśmiech na twarzy i błysk w oku zapracowanych i zagonionych rodzicielek, które poczuły się niesamowicie docenione. Mamy opuściły szkołę całkowicie zrelaksowane o co dodatkowo zadbały uczennice Technikum Hotelarstwa przygotowując przepyszną kawę Latte macchiatto.

Serdecznie dziękuję pani Ewelinie Kowalczyk i klasie IId za zaangażowanie i pomysłowość. Dziękuję także pani Annie Śmierciak i uczennicom klasy IIIe za profesjonalną i ciepłą obsługę podczas serwowania kawy i ciasteczek.

Zapraszam do galerii zdjęć

150526 Dzień Matki 150526 Dzień Matki 150526 Dzień Matki 150526 Dzień Matki 150526 Dzień Matki

Iza Wiczewska

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00