Dzień Matki w Budowlance

Opublikowano w Z życia Szkoły

W miniony czwartek młodzież naszej szkoły zaserwowała swoim kochanym Mamom prawdziwe wiosenne metamorfozy. Po raz kolejny przekonaliśmy się jak wspaniałą mamy młodzież - pracowitą, uprzejmą i gotową na nowe wyzwania. Cóż się dziwić – jaka Matka, takie dziecko!

Miałam wrażenie, że jestem w profesjonalnym SPA a nie w szkolnej pracowni fryzjerskiej. Uczennice wykonywały makijaż, fryzurę, manicure. Niektóre Mamy skusiły się na masaż twarzy, szyi i dekoltu. Zobaczyłam uśmiech na twarzy i błysk w oku zapracowanych i zagonionych rodzicielek, które poczuły się niesamowicie docenione. Mamy opuściły szkołę całkowicie zrelaksowane o co dodatkowo zadbały uczennice Technikum Hotelarstwa przygotowując przepyszną kawę Latte macchiatto.

Serdecznie dziękuję pani Ewelinie Kowalczyk i klasie IId za zaangażowanie i pomysłowość. Dziękuję także pani Annie Śmierciak i uczennicom klasy IIIe za profesjonalną i ciepłą obsługę podczas serwowania kawy i ciasteczek.

Zapraszam do galerii zdjęć

150526 Dzień Matki 150526 Dzień Matki 150526 Dzień Matki 150526 Dzień Matki 150526 Dzień Matki

Iza Wiczewska