slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Budowlanka a Polibuda

włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Wizyta Pani Tamary Pierchały, przewodniczącej Komisji d/s Promocji Szkoły na Politechnice Krakowskiej zaowocowała ustaleniami o współpracy. Pierwszym krokiem była rewizyta ze strony krakowskiej uczelni zaplanowana na maj 2015 w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu. Panie Dorota Waligóra i Ewa Wołoszyn z ramienia popularnej "Polibudy", przedstawiły w formie prezentacji historię uczelni, zapoznały uczniów klas III, jako przyszłych potencjalnych studentów, z  kierunkami kształcenia, zasadami rekrutacji oraz możliwościami zatrudnienia po ukończeniu studiów I i II stopnia. Zainteresowanie wykładem było spore, ciekawe, jak w przyszłości przełoży się ono na wybór uczelni przez absolwentów naszej szkoły.

Marida Zoń

 

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00