Widać Nas… słychać i czuć!

włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

W dniach 17-18 września odbył się finał projektu „Majówka z olkuskimi poetami”, zainicjowany przez Stowarzyszenie Teatralno - Literackie w Olkuszu. Impreza mająca na celu popularyzowanie poezji w środowisku lokalnym oraz zaszczepianie lirycznych inspiracji wśród ludzi młodych, była znakomitą okazją do propagowania kontaktu z żywą kulturą słowa i promowania twórczości poetów związanych z ziemią olkuską. Partnerem przedsięwzięcia była Galeria Olkuskich Poetów, działająca przy Zespole Szkół Nr 4. W projekcie brała udział młodzież klasy 3a, która podczas czwartkowego happeningu na olkuskim rynku, promowała idee związane z regionalną literaturą i poezją. Nazajutrz w auli ZS Nr 3 odbyły się główne uroczystości w ramach realizowanego projektu, podczas których uczniowie w składzie: Kornelia Śliż, Klaudia Machnicka, Dominika Gądek, Agata Stanek, Przemysław Grabowski, Kamil Białaś, Sylwia Tałanda, Eunika Szar - pod kierownictwem Pani Renaty Kubańskiej, przygotowali profesjonalne dekoracje stołów oraz koordynowali obsługę zaproszonych w tym dniu gości.
       Serdecznie gratulujemy opiekunom oraz wspaniałej młodzieży „Budowlanki”, która po raz kolejny wykazała ogromne zaangażowanie, dyscyplinę i fachowość podjętych przez siebie działań.