slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Zespole Szkół Nr 4

włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

29.09.2015 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Olkuszu. Chęć uczestnictwa w Radzie wyraziło siedmiu kandydatów, których społeczność szkolna poznała na zorganizowanym w tym celu apelu. Kandydaci rozpoczęli akcję promocyjną. Szkołę ozdobiły plakaty, które ujawniły kreatywność i pomysłowość naszych uczniów. W środę  od godziny 9:00 do 15-tej, w czytelni szkolnej, Komisja w składzie: Justyna Krzemień-przewodnicząca oraz członkowie: Anita Ścisłowska, Kornelia Śliż, Dominik Dela, Łukasz Hetnar czuwała nad prawidłowością przeprowadzanych wyborów. Okazało się, że młodzież naszej szkoły wykazała się dojrzałością wyborczą, gdyż tłumnie oddawała głos na swoich faworytów. 

Po 15-tej Komisja zamknęła lokal wyborczy i rozpoczęło się liczenie głosów oraz sporządzenie protokołu. Do Rady większością głosów zakwalifikowało się dwóch uczniów:

Jakub Dolezy z klasy III A oraz

Dawid Kosmala z klasy III MZ.

Samorząd Szkolny dziękuje pozostałym kandydatom za odwagę i zaangażowanie. Będziemy wspierać naszych Radnych, mając nadzieję, że będą godnie reprezentować naszą szkołę oraz słuchać głosów swoich wyborców.  Następne wybory już za dwa lata. Powodzenia! :-) 

Opracowała: J.Krzemień

 

150929 Wybory do Młodzieżowej  Rady Miejskiej 150929 Wybory do Młodzieżowej  Rady Miejskiej 150929 Wybory do Młodzieżowej  Rady Miejskiej 150929 Wybory do Młodzieżowej  Rady Miejskiej 150929 Wybory do Młodzieżowej  Rady Miejskiej

 

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00