Dyskoteka

włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Pierwsza w tym roku dyskoteka w Budowlance została zorganizowana, aby uczcić  „Dzień Chłopaka”. Jak zawsze, cieszyła się dużym zainteresowaniem. W mury naszej szkoły  przybyły  tłumy uczniów nie tylko z Budowlanki, ale również z innych szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych. Młodzi panowie mogli skorzystać ze zniżkowej „wejściówki”- wszak to było ich święto! Uczniowie bawili się przy muzyce granej przez DJ-a  Sosena -  jak zawsze niezawodnego absolwenta Budowlanki. Profesjonalny sprzęt  grającym, światła ledowe, dymownica, wspaniali uczniowie oraz najwyższy kunszt prowadzącego dyskotekę DJ-a Sosena złożyły się na  wyjątkową atmosferę imprezy. Młodzież doskonale się bawiła i już zadeklarowała chęć zabawy w kolejnych dyskotekach organizowanych przez  naszą szkołę.

Opracowała Katarzyna Chmielewska