slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Zakopane przywitało nas śniegiem

włącz .

W tym roku Tatry pokazały nam „kto tu rządzi”. Nie spodziewaliśmy się „ataku” zimy w październiku. No cóż nie mamy na to wpływu a trzydniową wycieczkę zaplanowaliśmy  już we wrześniu. Pogoda  potraktowała nas jednak  łaskawie, bo drugiego i trzeciego dnia nie  było opadów a temperatura pozwoliła na dłuższe przebywanie na świeżym powietrzu. Nic nie pokrzyżowało nam naszych planów, które w całości  zrealizowaliśmy. Byliśmy w kinie „Giewont”, wjechaliśmy na Gubałówkę, zjedliśmy smaczne kiełbaski z grilla, spacerowaliśmy po Dolinie Stążyskiej, obejrzeliśmy wodospad Siklawa. Mieliśmy  pełny  relaks  w wodach  geotermalnych „Gorącego Potoku” oraz moc rozrywki w Izbie  Regionalnej w Murzasichle, gdzie poznaliśmy kulturę  i zwyczaje góralskie przy nutach płynących na żywo z instrumentów ludowych. Organizatorem i kierownikiem wycieczki była pani Bożena Noga a opiekunami pan Jarosław Gałka i pani Beata Dumara–Urban.

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00