slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Dzień Nauczyciela

włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

16 września 2015 roku w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu swoje święto mieli również pierwszoklasiści, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor Marida Zoń zasłużonym Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi wręczyła nagrody.

Następnie Samorząd Uczniowski wraz z uczniami klas: IVD, IVA i IIIA zaprosił wszystkich obecnych do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego na tę okazję. Publiczność miała okazję dowiedzieć się, w jaki sposób na ziemi pojawił się nauczyciel. Okazało się, że dobry pedagog potrafi zaprowadzić ład i porządek nawet w…PIEKLE! Fakt ten bardzo dowcipnie spuentował jeden z uczniów, stwierdzając: „Gdzie diabeł nie może, tam nauczyciela pośle”. Nie obyło się również bez wyróżnień, dla nauczycieli, którzy zwyciężyli w głosowaniu zorganizowanym przez Samorząd.

Nagrody w poszczególnych kategoriach otrzymali:

Złota Katarynka-p. Renata Kubańska,

Majster Klepka- p. Czesław Koszyk,

Doktor Judym- p. Bożena Noga,

Rozbrajacz Bomb- p. Magdalena Woźniczka,

Sokole Oko-p. Jarosław Gałka,

Pasterz Zabłąkanych Owieczek- ks. Stanisław Martyka,

Gwałtowny Podmuch- p. Józef Ślązak,

Strażnik Dyscypliny-p. Beata Urban,

Wieczny Uśmiech-p. Aleksandra Kula,

Debiut Roku -p. Ewa Majewska- Kłoda,

Rentgen w Oku- p. Agata Brzezińska

Gospodarz Domu- p. Marida  Zoń, p. Paulina Polak, p. Maria Irzyk.

Wyróżnieni nauczyciele otrzymali piękne portrety wykonane przez uczennicę klasy IVD - Magdalenę Starczyńską.

Było radośnie, wesoło, a chwilami także wzniośle i nostalgicznie.

Ten dzień na pewno przejdzie do historii naszej Szkoły.

Dorota Dziurowicz

151016 Dzień Edukacji Narodowej 151016 Dzień Edukacji Narodowej 151016 Dzień Edukacji Narodowej 151016 Dzień Edukacji Narodowej 151016 Dzień Edukacji Narodowej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00