slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Dzień Hotelarza.

włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

„Hospes hospiti sacer” – gość gospodarzowi świętym

Trzynastego w piątek znaczy wesoło, ciekawie i niebanalnie. Tak właśnie wyglądał listopadowy Dzień Hotelarza, który w Zespole Szkół Nr 4 po raz pierwszy  zorganizowali uczniowie klasy 2e wraz z Panią Pauliną Rawicką. Społeczność szkolna z zapartym tchem wysłuchała nowinek dotyczących niekonwencjonalnych obiektów hotelarskich, prezentowanych przez Alicję Zyś i Kamilę Stanek oraz ciekawostek dotyczących etykiety w kontaktach z obcokrajowcami. Film pt. „Savoir – vivre’u” był przypomnieniem zasad dobrego wychowania i przestrogą przed niefortunnym faux pas w towarzystwie. Dawkę tygodniowego zrywania boków dostarczyli uczniowie w skeczu: „Nowaki w SPA”, czyli Natalia Dudek (Ie) Kamila Lekston (IIe) oraz Dawid Kowal (IVa).

Podczas całego dnia nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie mogli skosztować smakołyków i pysznej kawy serwowanej w klimatycznej cafe na II piętrze naszej szkoły przez młodych adeptów hotelarstwa. Dziękujemy uczniom zaangażowanym w przygotowanie słodkości, byli to: Sylwia Skóra, Sandra Gryz i Alicja Zyś z kl. II oraz Przemysław Grabowski z kl.III d.

Na zakończenie obchodów wyjątkowego Dnia odbył się konkurs wiedzy o hotelarstwie, który wygrała kl.IVe,  zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy za rok.

151113 Dzień Hotelarza 151113 Dzień Hotelarza 151113 Dzień Hotelarza 151113 Dzień Hotelarza 151113 Dzień Hotelarza

 

 

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00