slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

STUDNIÓWKA KLASY IV U w BUKOWNIE

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Szanowni Państwo,

Przyszłość kreśli nieznane scenariusze, czas biegnie i często wyprzedza nasze wyobrażenia o tym, co będzie. Jeszcze rok temu nie sądziłam, że stanę tutaj przed Państwem, w ten wyjątkowy, studniówkowy wieczór, by serdecznie powitać. Bardzo się cieszę, że jest dzisiaj z nami  Dyrektor Zespołu Szkół w Bukownie Pani Elżbieta Głuszczyńska. Serdecznie witam Panią Dyrektor, a obecnie Wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie Bożenę Walczak wraz z mężem. Witam Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół w Bukownie oraz Zespołu Szkół Nr 4 w Olkuszu wraz z osobami towarzyszącymi. Słowa powitania kieruję do Szanownych Rodziców. I wreszcie witam Gospodarzy balu uczniów klasy IV wraz z koleżankami i kolegami, których dzisiaj zaprosili. O wyjątkową atmosferę tak pięknie przystrojonej sali zadba  DJ Damian i Łukasz, a całość utrwalą na karcie wspomnień Pan Jacek Jackowski wraz z córką jako kamerzyści i fotografowie w jednym.

Klasa IV technikum żywienia i usług gastronomicznych mając trzech dyrektorów i trzech wychowawców musi być klasą szczególną. Po dyrektorach przejęła umiejętność organizacji, a po wychowawcach zapewne empatię i wrażliwość. A tak zupełnie poważnie muszę powiedzieć, że młodzież klasy IVU, bo tak została nazwana nigdy nie stała się młodzieżą Zespołu Szkół Nr 4 w Olkuszu pomimo naszych starań i otwartości. Klasa IV U  nadal jest  młodzieżą Zespołu Szkół w Bukownie, wierna jest Skałce, swojej Pani Dyrektor i  Nauczycielom. I tego Państwu gratuluję, więzi i tak mocnych korzeni - to piękne i budujące. Jestem pod wrażeniem operatywności klasy, co do studniówkowych przygotowań, a zwłaszcza Klaudii Dudy i Magdy Wilk. Słowa podziękowania kieruję do  Pani Urszuli Zych - wychowawcy za wiele starań i bezcenną pomoc. Dziękuję także rodzicom, a zwłaszcza Paniom: Bożenie Dudzie, Renacie Wilk, Beacie Myszogląd, za ogrom pracy i serca także Paniom Alinie Drygale, Barbarze Nowak, Krystynie Rusek oraz Panom Krzysztofowi Nowakowi, Arturowi Gałce i Zbigniewowi Charatańskiemu za opiekę nad młodzieżą i zaangażowanie.

Warto podkreślić, że wśród przyjaciół Szkoły znaleźli się ludzie pragnący dofinansować dzisiejszy bal i pomóc młodzieży w trudzie przygotowań. Serdecznie dziękuję Prezesowi ZGH Bolesław w Bukownie Panu Bogusławowi Ochabowi oraz Pani Prezes Spółki „Związkowiec” Marzenie Pęgiel  za pomocną dłoń.

Bardzo żałuję, że nie ma dzisiaj z nami trzech uczniów Kamila, Mateusza i Adama, pozdrawiamy ich i zapewniamy, że będziemy myślą. 

A teraz już pozwolą Państwo, że ogłoszę, „Studniówkę 2016 Klasy IV U” za otwartą!

Dziękuję

 

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00