slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Kinomaniacy w Budowlance

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Noc Filmowa w Zespole Szkół Nr 4 zamieniła zwyczajną piątkową porę spania w niesamowitą przygodę w murach budynku, który niewątpliwie kojarzy się ze zdobywaniem wiedzy i  dyscypliną, wynikającą z przestrzegania obowiązujących regulaminów. Okazało się, że nasi uczniowie z przyjemnością przebywają w swojej szkole nie tylko w dzień, ale również w nocy, uczestnicząc w maratonie filmowym. 

Młodzież w sali gimnastycznej, wygodnie leżąc na materacach i w cieplutkich śpiworach, przeżyła niezapomnianą przygodę z bohaterami różnych gatunków amerykańskich filmów. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Dla zwolenników adrenaliny ożyły demoniczne postaci, które przeniknęły do świata żywych. Fani supermocy, porywających akcji, ciętego dowcipu oraz psychologicznej analizy ludzkich zachowań również byli usatysfakcjonowani doborem repertuaru. Każda minuta maratonu była wypełniona emocjami, które nie pozwoliły uczniom i opiekującym się nimi nauczycielom zmrużyć oka. Rano, zmęczeni, ale zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu, młodzi ludzie opuścili szkołę z zapewnieniem udziału w kolejnej Nocy Filmowej. 

Katarzyna Chmielewska

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00