Na Budowlankę można liczyć

Jeszcze rok szkolny się nie rozpoczął, a nasi uczniowie już włączyli się do pracy w środowisku lokalnym. Uczniowie z klasy 4d (technikum hotelarstwa) i 2e (technikum żywienia i usług gastronomicznych) dekorowali stoły, przygotowali catering, obsługiwali gości podczas miejsko- gminnej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2016 / 2017 w Gimnazjum nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Olkuszu. Dziękujemy za wspaniałą postawę i dobrze wykonaną pracę: Martynie Kalecie, Klaudii Kajdzie, Paulinie Krzykawskiej, Emilii Marek, Joannie Płodczyk, Agnieszce Tałandzie z kl. 2e pod opieką Pani Urszuli Zych oraz Klaudii Machnickiej, Kornelii Śliż, Paulinie Stanek, Dominice Gądek, Hubertowi Siejce  pod opieką Pań: Anny Śmierciak, Ęwy Żak- Łebek, Renaty Kubańskiej.

Renata Kubańska