slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Wrześniowa Dyskoteka w Budowlance!

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

„O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny…”, a Pani Jesień snując się w rytm muzyki, zwabiona wesołymi dźwiękami i radosnymi okrzykami trafia wprost do Budowlanki, gdzie wspaniała młodzież bawi się na inaugurującej nowy rok szkolny dyskotece! 

Jesień znudzona chodzeniem po parkach i lasach, machaniem na pożegnanie kluczom ptaków, odlatujących na południe do ciepłych krajów oraz wypełnianiem całej reszty monotonnych obowiązków i powinności chce wreszcie aktywnie odpocząć. Poszukując miejsca idealnego dla siebie, przychodzi  potańczyć  i spędzić czas w fantastycznej atmosferze, jaka zawsze panuje na szkolnych dyskotekach w Budowlance. Z błyskiem zadowolenia w ślicznym oczku wita najpierw młodzież z Samorządu Uczniowskiego, pełniącą wartę na wejściu do Szkoły, a także grono pedagogów, czuwające nad bezpieczeństwem uczestników. Łezka wzruszenia kręci się jej w drugim oku, kiedy dostrzega piękną dekorację jesienną, pełną soczystych barw i bogactwa darów natury - kosz pełen kolorowych liści, gałązek i dojrzałych owoców, który przygotowali uczniowie klasy 4a.

Potem już tylko szybko zmienia butki z kaloszy na baletki,  wita się z mistrzem ceremonii – DJ Sosen to znany Jesieni ekspert w dziedzinie muzyki tanecznej - i już zaczyna się wspaniała zabawa. Godziny  szalonych wygibasów i powtarzania wymyślnych kroków szybko lecą i o 22ej Jesień oficjalnie kończy pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę. Niektórzy mówią, że chce się znów zjawić na dyskotece zimowej, ale krążą też plotki, że Zima nie lubi konkurencji. Tak czy inaczej, wszystkich już dziś zapraszamy na kolejną niesamowitą imprezę do naszej superszkoły!

Justyna Kuźniak

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00