Konkurs geograficzno - turystyczny

W dniu 26 października 2016r. w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu z inicjatywy Pani Magdaleny Woźniczki odbył się szkolny konkurs geograficzno – turystyczny pod hasłem „Poznaj swój region – Wyżyna Krakowsko – Częstochowska”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniowskich, pogłębianie wiedzy i umiejętności geograficznych i turystycznych uczniów. Konkurs obejmował wiedzę i umiejętności z zakresu geografii i turystyki regionu Wyżyna Krakowsko – Częstochowska oraz środowisko przyrodnicze Polski. Konkurs był jednoczęściowy, przeprowadzony w formie pisemnej (test). W konkursie wzięło udział 16 uczniów z kl. 1 i 4. Laureatami konkursu zostali:

1. Dominika Gądek  - kl. 4d

2. Klaudia Machnicka  - kl. 4d, Dominik Dela  - kl. 4a

3. Jakub Dolezy  - kl. 4a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olkuszu. Dziękujemy organowi prowadzącemu za wkład finansowy, a uczniom gratulujemy!