slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Konkurs geograficzno - turystyczny

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

W dniu 26 października 2016r. w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu z inicjatywy Pani Magdaleny Woźniczki odbył się szkolny konkurs geograficzno – turystyczny pod hasłem „Poznaj swój region – Wyżyna Krakowsko – Częstochowska”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniowskich, pogłębianie wiedzy i umiejętności geograficznych i turystycznych uczniów. Konkurs obejmował wiedzę i umiejętności z zakresu geografii i turystyki regionu Wyżyna Krakowsko – Częstochowska oraz środowisko przyrodnicze Polski. Konkurs był jednoczęściowy, przeprowadzony w formie pisemnej (test). W konkursie wzięło udział 16 uczniów z kl. 1 i 4. Laureatami konkursu zostali:

1. Dominika Gądek  - kl. 4d

2. Klaudia Machnicka  - kl. 4d, Dominik Dela  - kl. 4a

3. Jakub Dolezy  - kl. 4a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olkuszu. Dziękujemy organowi prowadzącemu za wkład finansowy, a uczniom gratulujemy!

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00