slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Sukces naszej recytatorki

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

III miejsce w kategorii recytacji zajęła Aleksandra Mączka z kl. IV d na X w  Powiatowym Konkursie Muzyczno-Recytatorskim, który odbył się w środę, 30 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Hasłem tegorocznych zmagań był tytuł piosenki Marka Grechuty - „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”. 

Aby wziąć udział w konkursie należało przygotować dowolnie wybrany utwór poetycki lub piosenkę w klimacie optymistycznego, pełnego humoru spojrzenia w przyszłość. 

Ola interesująco zinterpretowała wiersz lokalnej poetki - Marty Jurkowskiej Zabiorę Cię w podróż, czym zyskała uznanie jurorów. 

W kategorii recytacji wystąpiła także Ewa Białaś z kl. III d, a w części muzycznej zaśpiewały: Magdalena Walnik z kl. II a, Paulina Stochel z kl. II a oraz Kamila Krzykawska z kl. II e. Wszystkie uczennice naszej szkoły, mimo ogromnej konkurencji, zaprezentowały się wspaniale, dlatego im dziękujemy i gratulujemy! 

Opracowała:

Justyna Gałka-Szczupak

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00