Disco Walentino!

„Can you feel the love tonight?”- zaśpiewał Elton John i zaczęła się impreza walentynkowa. Później repertuar zmienił się i tempo nieco przyśpieszyło, a wraz z nim tętno każdego uczestnika. Zgromadzona młodzież ruszyła żwawo na parkiet. Wkrótce na korytarzu było tłoczno, co można było zauważyć mimo dymu, gęsto wydobywającego się z dymnicy. DJ Sosen ostro dawał do pieca i dyskoteka tętniła basami.

Na dole, wśród pedagogów, którzy  jak zawsze w dobrych nastrojach przybyli pełnić wartę w czasie dyskoteki, kręciło się mnóstwo rozbawionych uczniów Budowlanki, gimnazjalistów, z zainteresowaniem oglądających naszą szkołę, zapewne z myślą, że chętnie przyjdą do niej, aby się dalej kształcić, a także naszych drogich absolwentów, z rozrzewnieniem wspominających czasy szkolnych perypetii i z sympatią odwiedzających swoich belfrów. To była okazja do wykonania wspólnych pamiątkowych zdjęć, na tle walentynkowej dekoracji.

Młodzież tak wspaniale się bawiła, że wcale nie chciała kończyć imprezy. O 22ej DJ zagrał piosenkę, której słowa znali wszyscy, więc swoim gromkim śpiewem zagłuszyli cały zestaw głośników! I kto powiedział, że młodzież nie potrafi się świetnie bawić? U nas potrafi!

Justyna Kuźniak