slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Disco Walentino!

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

„Can you feel the love tonight?”- zaśpiewał Elton John i zaczęła się impreza walentynkowa. Później repertuar zmienił się i tempo nieco przyśpieszyło, a wraz z nim tętno każdego uczestnika. Zgromadzona młodzież ruszyła żwawo na parkiet. Wkrótce na korytarzu było tłoczno, co można było zauważyć mimo dymu, gęsto wydobywającego się z dymnicy. DJ Sosen ostro dawał do pieca i dyskoteka tętniła basami. 

Na dole, wśród pedagogów, którzy  jak zawsze w dobrych nastrojach przybyli pełnić wartę w czasie dyskoteki, kręciło się mnóstwo rozbawionych uczniów Budowlanki, gimnazjalistów, z zainteresowaniem oglądających naszą szkołę, zapewne z myślą, że chętnie przyjdą do niej, aby się dalej kształcić, a także naszych drogich absolwentów, z rozrzewnieniem wspominających czasy szkolnych perypetii i z sympatią odwiedzających swoich belfrów. To była okazja do wykonania wspólnych pamiątkowych zdjęć, na tle walentynkowej dekoracji.

Dla smakoszy i łasuchów też nie zabrakło atrakcji. Smaczne ciasteczka w kształcie serduszek znikały jak u Cooperfielda. Amatorzy stylizacji oraz nowości makijażowych chętnie zaglądali do pracowni fryzjerskiej, gdzie czekały wizażystki, potrafiące nawet zmienić Kopciuszka w królewnę i to bez czarodziejskiej różdżki czy też udziału wróżek. 

Młodzież tak wspaniale się bawiła, że wcale nie chciała kończyć imprezy. O 22ej DJ zagrał piosenkę, której słowa znali wszyscy, więc swoim gromkim śpiewem zagłuszyli cały zestaw głośników! I kto powiedział, że młodzież nie potrafi się świetnie bawić? U nas potrafi!

Justyna Kuźniak

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00