slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Quick - Mix szkolenie

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Quick-Mix Sp z o.o. funkcjonuje na polskim rynku już od 1997 roku i jako intensywnie rozwijający się podmiot oferuje innowacyjne materiały budowlane najwyższej jakości. Jest to Polska spółka międzynarodowego koncernu Sievert AG i specjalizuje się w produkcji i sprzedaży:

•    zapraw do klinkieru

•    suchych zapraw budowlanych

•    systemów ociepleń, tynków i farb

•    hydroizolacji

•    klejów i spoin do płytek

•    produktów do renowacji obiektów zabytkowych

•    zapraw do układania kostki brukowej i kamienia naturalnego

oraz innych materiałów chemii budowlanej.

Firma Quick-mix posiada 22 fabryki i prowadzi sprzedaż w 50 lokalizacjach w 19 krajach. W Polsce quick-mix posiada 2 nowoczesne zakłady produkcyjne: w Strzelinie i Rawie Mazowieckiej.

W dniu 3 marca 2017 r gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli firmy Quick-Mix , która przygotowała dla naszych uczniów  ciekawy pokaz w zakresie izolacji przeciwwilgociowych. W części teoretycznej wykład poprowadził pan Grzegorz Lechowski. Pokaz praktyczny zaprezentowany został przez pana Piotra  Jendrusch. Uczniowie klasy 1a i 2 mtw  żywo interesowali się nowoczesnymi technologiami stosowanymi do uszczelniania łazienek tzw. ciekłą folią, interesowały ich rozwiązania stosowane na tarasy i fundamenty. Brali udział w zadaniach praktycznych przygotowanych przez przedstawicieli firmy. Najaktywniejsi zostali nagrodzeni upominkami.  W załączeniu zdjęcia z pokazu. 

Opracowała Małgorzata Kalińska  

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00