slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Spotkanie z „parą prawie idealną”- Martą Fox i Arturem Gotzem

paulina.rawicka włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

16 marca 2017 roku młodzież naszej szkoły brała udział w spotkaniu autorskim z Martą Fox –popularną poetką, powieściopisarką i eseistką  oraz z Arturem Gotzem- aktorem teatralnym i filmowym, a także bohaterem najnowszej książki „Idol”.

Uczniowie najpierw wysłuchali wykładu pisarki, później obejrzeli recital, a następnie żywo uczestniczyli w dyskusji. Pani Marta Fox okazała się być osobą o dużym poczuciu humoru, łatwo nawiązującą kontakt z publicznością. Dodatkową atrakcją były prezenty , które goście  wręczyli wybranym losowo uczestnikom.

 

 

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00