Powiatowy Konkurs z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

5 kwietnia w Zespole Szkół Nr 4 odbyła się VI edycja Powiatowego Konkursu z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej " Na mnie zawsze możesz liczyć ", której organizatorem od 6 lat jest pani Bożena Noga. W tym roku jako organizator dołączyła  pani Bożena Odrobińska. Jak co roku Gimnazjaliści licznie przybyli rywalizować o miano najlepszego " ratownika" ( 9 Gimnazjów i 27 przedstawicieli szkół). Uczniów oraz ich opiekunów przywitała pani Marida Zoń dyrektor naszej szkoły życząc wszystkim jak najlepszych wyników w konkursie. Część praktyczną przeprowadził i oceniał pan Krzysztof Haras aspirant Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu.

Wyniki:

I miejsce w konkursie zdobyła uczennica Gimnazjum Nr 1 w Olkuszu

II i III miejsce gimnazjalistki z Gimnazjum w Zarzeczu.

Nagrody rzeczowe dla finalistów wręczyła pani Paulina Polak - wicedyrektor naszej szkoły.

Dziękujemy opiekunom za tak wspaniałe przygotowanie swoich wychowanków a wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujmy poziomu wiedzy, który był bardzo wyrównany.

W tym konkursie nie ma przegranych, bo każdy z Was potrafi udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu czyli na Was zawsze można będzie liczyć.