slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Festiwal Zawodów - Targi Edukacjyjne dla maturzystów w Krakowie

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

W dniu 24 marca 2017 roku klasa 4D wraz z Panem Jarosławem Gałką, jako organizatorem i kierownikiem wycieczki, oraz Panią Dorotą Kalisz-Stach, opiekunem, udali się na tegoroczne Targi Edukacyjne do Krakowa. Celem wycieczki było zapoznanie się z ofertami edukacyjnymi wyższych uczelni, szkół policealnych oraz skorzystanie z poradnictwa doradców zawodowych. Uczniowie mogli porozmawiać z przedstawicielami prezentowanych szkół. Doradcy zawodowi badali predyspozycje i kompetencje naszych maturzystów, pomagali im wybrać wyższą uczelnię, czy też wybrać staż, albo pracę. Maturzyści degustowali potrawy przygotowane przez szkoły gastronomiczne, oglądali pokazy barmańskie, hotelarskie, budowlane i pojazdów mechanicznych oraz skorzystali z masażu. A na zakończenie wycieczki klasa udała się wraz z opiekunami do Łagiewnik, gdzie wspólnie zwiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00