slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Szkolenie Atlas

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Od wielu lat firma Atlas wspomaga Naszą Szkołę, organizując profesjonalne szkolenia, obejmujące wiedzę z zakresu produktów firmy, technologii wykonania robót oraz profesjonalnego przygotowania  pokazów praktycznych. Pan Mirosław Kwiatkowski  - prowadzący spotkanie, szczegółowo omówił tematykę związaną nowoczesnymi systemami  gładzi, podkładów i posadzek. Zaprezentowany został m.in. M-system - innowacyjny produkt firmy Atlas, który z pewnością zostanie wykorzystany w przyszłości przez naszych monterów. Szkolenie zakończyło się dodatkowo niespodzianką w postaci atrakcyjnych nagród dla uczniów.

Opracowała: Joanna Gorajczyk

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00