slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Szkolenie Schidel

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Klasa 2a TB uczestniczyła w szkoleniu firmy Schidel – kominy i systemy kominowe, w ramach zajęć z kwalifikacji B.18.  Pokazy praktyczne  miały na celu przedstawienie systemów kominowych oraz sposoby wykonywania kominów z trójwarstwowym trzonem.  Systemy te składają się z trzech warstw: ochronnej części zewnętrznej, rury wewnętrznej, odprowadzającej bezpośrednio produkty spalania, i rozdzielającej obie warstwy izolacji termicznej.  Uczniowie technikum mieli możliwość wznoszenia tego typu komina pod profesjonalną opieką techników i asystentów firmy Schidel.

Opracowała: Joanna Gorajczyk

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00