PRO-BET partner ZS4

Od 2012 roku uczniowie Technikum Budowlanego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej mają możliwość zdobycia wiedzy praktycznej, pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów firmy PRO-BET. Zajęcia praktyczne w firmie, to przede wszystkim nauka robót zbrojarsko - betoniarskich. Każda grupa poznaje zasady:

- robót zbrojarskich - czyli przygotowanie zbrojenia (cięcie, gięcie), montaż szkieletów zbrojeniowych;

- robót betoniarskich – składowanie materiałów, dozowanie składników oraz układanie i zagęszczanie mieszanki betonowej;

- transportu i składowania elementów betonowych i żelbetowych.

Dziękujemy właścicielom firmy PRO-BET za umożliwienie Naszym uczniom poznania specyfiki robót zbrojarsko - betoniarskich i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy.

Opracowała: Joanna Gorajczyk