slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Budowlanka w Zedermanie

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

„Weź tyle, ile potrzebujesz. Daj tyle, ile możesz” -to hasło, które przyświecało Festynowi Rodzinnemu w Zedermanie .Licznie zgromadzeni mieszkańcy mieli okazję obserwować popisy swych pociech występujących na scenie. Po zakończeniu części oficjalnej  dziewczęta  z Zespołu Szkół Nr 4 wykonywały dzieciom artystyczny makijaż  i  wyplatały fantazyjne warkocze. Oblegane ze wszech stron dziewczyny były żywą reklamą naszej szkoły. Małe dziewczynki już na gorąco zapewniały, że , gdy dorosną,  chcą wybrać właśnie Budowlankę.

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00