slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

KONKURS MISTRZ DEKORACJI

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Partnerami medialnych zmagań było Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Zawodowego oraz Zespół Szkół Nr 4 w Olkuszu. Dyrektor szkoły – Marida Zoń podkreśla, że Budowlanka była w żywiole organizując konkurs w swojej rdzennej branży, bowiem „Mistrz Dekoracji” sprawdzał pomysłowość, posługiwanie się sprzętem i narzędziami, precyzję podczas wykonania dekoracji ściennej. Na pierwszej ścianie należało wykonać efekt dekoracyjny „LUSTRO”, przy użyciu farby strukturalnej, w oprawie z listew.  Na drugiej powierzchni o wymiarach 120cm x 200cm, uczestnicy mieli sporządzić „COLAGE KOLORYSTYCZNY z brokatem”, który będzie zawierał motywy  nawiązujące do dekoracji ścianki pierwszej. Otuchy uczestnikom  dodali: Wicestarosta Olkuski Pan Jan Orkisz oraz Kierownik ds. Promocji i Informacji Departamentu Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Pani  Anna Diawoł – Sitko przekazując życzenia pełnej mobilizacji i wygranej najlepszym.

Do konkursu przystąpiło 11 drużyn z siedmiu szkół:

1.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie (dwie drużyny)

2.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku (dwie drużyny)

3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy Zdroju.

4. Zespół Szkół im. Św. Kingi w Łącku.

5. Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie. 

6. Zespół Szkół Budowlanych PPBP "Chemobudowa-Kraków" S.A. (dwie drużyny)

7. Zespół Szkół Nr 4 w Olkuszu im. Komisji Edukacji Narodowej (dwie drużyny)

Zmagania oceniało jury w składzie:

1. Pan Jacek Kotłowski– przedstawiciel techniczno – handlowy firmy ATLAS sp. z o.o.

2. Pan Mateusz Bobrowski – właściciel firmy RE-MIX

3. Pan Dariusz Baranowski  - podinspektor w Departamencie Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego – sekretarz komisji.

Efekty prac były imponujące, czekamy na wyniki Konkursu!:)

171013 Mistrz Dekoracji 171013 Mistrz Dekoracji 171013 Mistrz Dekoracji 171013 Mistrz Dekoracji 171013 Mistrz Dekoracji

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00