slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

„Salon Maturzystów Perspektywy 2017” w Krakowie

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Reprezentacje klas czwartych Budowlanki oraz reprezentacja Liceum Ogólnokształcące Mundurowego w Olkuszu wybrali się na zorganizowane przez Uniwersytet Jagielloński targi dla maturzystów w Audytorium Maximum. Dzięki tej inicjatywie maturzyści mogli zapoznać się z  wybranymi ofertami szkół wyższych, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat Matury 2018. Organizatorem tego wyjazdu był Pan mgr Jarosław Gałka, a opiekunami Pani Dyrektor- Marida Zoń, Pani Paulina Glanowska oraz Pani Katarzyna Żmudka

Całość rozpoczęła się przemówieniem na temat „Co o egzaminie maturalnym każdy zdający wiedzieć powinien”- wygłoszonym przez dyrektora OKE w Krakowie- Lecha Gawryłowa. Następnie prowadzono wykłady na temat przedmiotów zdawanych na poziomach podstawowym, a także rozszerzonym oraz prezentowano informacje o uczelniach wyższych. Ponadto każdy z uczestników otrzymał niezbędny informator dla maturzystów, w którym zawarte są szczegółowe informacje na temat studiów. Na pierwszym piętrze znajdowały się także stanowiska, przy których można było zapoznać się z aktualną ofertą wydawniczą Nowej Ery.

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00