slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Wycieczka klas budowlanych

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Wycieczka zawodoznawcza w firmie ATLAS w Zgierzu. Uczniowie branży budowlanej zwiedzili zakład produkcyjny Atlas, zostali zapoznani przez pracowników z nowoczesnymi systemami linii produkcyjnej oraz laboratorium kontroli jakość produktów. Kolejnym punktem wizyty było szkolenie teoretyczne i praktyczne z zakresu prawidłowego układania płytek ceramicznych w łazienkach i pomieszczeniach "mokrych", każdy z uczestników otrzymał certyfikat.

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00