slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Quick-mix

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

W dniu 29.11.2017.r. klasa 2A Technikum Budowlanego uczestniczyła w szkoleniu technologicznym przeprowadzonym przez firmę Quick-mix, która od wielu lat oferuje innowacyjne produkty z zakresu zapraw do klinkieru, suchych zapraw budowlanych, systemów ociepleń oraz chemii budowlanej. 

Szkolenie składało się z części teoretycznej podczas, której uczniowie mieli okazję zapoznać się ze sposobem wykonywania ścian z klinkieru i okładzin klinkierowych. Uczestnicy szkolenia w części praktycznej mogli również własnoręcznie wybudować fragment ściany z cegły klinkierowej wraz ze spoinowaniem.

Opracował: M.Cichoń

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00