slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Szkolenie firmy GROHE

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

W dniu 20.11.17r. na zaproszenie nauczycieli zawodu branży budowlanej gościliśmy w Zespole Szkół Nr4 w Olkuszu przedstawicieli firmy GROHE- producenta armatury sanitarnej. W samochodzie treningowym wyposażonym w ekspozycję armatury sanitarnej uczniowie zostali zapoznani z innowacyjnymi rozwiązaniami sanitarnymi do łazienek i kuchni. Instruktorzy Firmy GROHE poprowadzili praktyczne szkolenie  w zakresie montażu stelaży podtynkowych . Stelaż i armatura sanitarna została przekazana nauczycielom na warsztaty szkolne w celu dalszych ćwiczeń w zawodzie posadzkarz -glazurnik.

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00