Konkurs Wiedzy z zakresu zakażeń HIV i zespołu AIDS

paulina.rawicka włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Jak zwykle w organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną Powiatowym Konkursie Wiedzy z Zakresu Zakażeń HIV i zespołu AIDS wzięła udział drużyna z Naszej Szkoły. Zajęliśmy III miejsce 😊. Katarzyna Czerwińska i Kinga Dobrek z klasy 2b stanowiły trzon intelektualny zespołu i wzięły na swoje barki przyswojenie wiedzy teoretycznej na temat HIV i AIDS. Pozostałe dziewczynki, uczennice kl. 1 b dołączyły do zespołu, który przygotował w ciągu kilkunastu minut rewelacyjną scenkę edukacyjną. Ola Kłapcińska ujawniła swój talent aktorski jako nowoczesna babcia i wzbudziła żywe emocje wśród widzów. Główny Inspektor Sanitarny, lek. med. Pani Agata Knapik wyróżniła ją  swoimi pochwałami. Justyna Grendys i Gabriela Kowalczyk wraz z Kasią i Kingą wczuły się w role wnuczek i znajomych nowoczesnej babci. Wsparciem merytorycznym i nie tylko, służyły panie Bożena Odrobińska i Dorota Kalisz-Stach.