slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Remont w Starostwie Powiatowym w Olkuszu

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Uczniowie klas budowlanych Zespołu Szkół Nr 4 w Olkuszu podczas zajęć praktycznych w styczniu i lutym 2018 r. pomagali przy remoncie pomieszczeń w Starostwie Powiatowym w Olkuszu. Prace budowlane polegały na  usuwaniu starych podłóg, wyburzaniu ścianek działowych, przygotowaniu ścian i sufitów do malowania, szpachlowaniu 

i wykonaniu gładzi gipsowych w pomieszczeniach. Dzięki temu wnętrza stały się bardziej funkcjonalne i nowocześniejsze. Uczniowie pracowali pod nadzorem nauczyciela zawodu Pani Małgorzaty Dudzińskiej, dzięki zleconym pracom mogli  wykazać  swoje umiejętności w zakresie robót wykończeniowych w budownictwie.

Opracowała: Małgorzata Dudzińska

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00