slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Początek współpracy z firmą Grafit.

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

W dniu 6 lutego 2018 r na zaproszenie właściciela firmy Pana Czesława  Szczepary uczniowie klasy IIImz i III mtw  Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu pod opieką p. M. Kalińskiej i U. Guzik  uczestniczyli w 4 pokazach szkoleniowych organizowanych przez firmę „Grafit” w Olkuszu . 

Prezentacje dotyczyły:

1/ Technik malarskich na bazie farb Tikkurilli, która jest wiodącym skandynawskim producentem branży farbiarskiej znanym z silnych marek, wysokiej jakości produktów do ochrony i dekoracji powierzchni. 

2/ Systemów mocowania elementów – firmy Koelner Sp. Z o.o. z Wrocławia- dystrybutora wysokiej jakości zamocowań budowlanych, elementów złącznych, narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi.   

3/ Nowoczesnych produktów chemii budowlanej Firmy WiM Grupy Atlas -  istniejąca i działająca w ramach Grupy ATLAS od 2006 roku. Firma specjalizuje się głównie w produkcji kompleksowych rozwiązań w zakresie instalowania płytek ceramicznych oraz innowacyjnych materiałów służących do suchej zabudowy z płyt budowlanych, a także posadzkowych powłok z żywic epoksydowych. 

4/ Nowoczesnego sprzętu i narzędzi do pracy w budownictwie  Firmy HILTI     

Prezentacje były bardzo interesujące. Młodzież chętnie uczestniczyła w ćwiczeniach pokazowych. 

Dziękujemy Właścicielowi Firmy Grafit p. Czesławowi Szczeparze za nieodpłatne przekazanie szkole materiałów budowlanych, które wykorzystamy na ćwiczeniach.

Opracowała: mgr inż. Małgorzata Kalińska 

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00