slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Festyn Rodzinny

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

Współpraca ZS Nr 4 w Olkuszu z Ochotniczą Strażą Pożarną w Zedermanie

Już po raz kolejny uczennice naszej szkoły wzięły udział w Festynie Rodzinnym w Zedermanie pt. "Powitanie Lata". Paulina Krzystanek i Wiktoria Mistela z kl. II a oraz Monika Bagińska, Kinga Cichoń i Ewa Nabagło z kl. III a malowały i czesały najmłodszych uczestników pikniku. W tym roku najczęściej wybierane były motywy kwiatów i motylków. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Nasze uczennice otrzymały już wstępne zaproszenie by wspólnie powitać "Lato 2019".

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00