slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Dzień Kolorów

kamila.fulbiszewska włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

6 czerwca 2018 roku w naszej szkole po raz kolejny organizujemy akcję „DZIEŃ KOLORÓW”, w tym roku pod hasłem „DZIEŃ KOLORÓW - uzależnienia kradną barwy szczęścia”. Jednym z elementów będzie zespołowy konkurs plastycznym na plakat, którego tytułem jest hasło akcji. W tym dniu młodzieży, nauczycielom i pracownikom szkoły zaproponowano, aby przyszli ubrani w określone kolory i odstresowali się w „Kąciku relaksacyjnym”. Pracownicy oświaty zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przeprowadzą pogadanki i badanie smokolizerem. 

W ramach akcji 11 czerwca spotkania z psychologiem  i 12 czerwca warsztaty Fundacji Edukacji Zdrowotnej STIM

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00