slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Ogólnopolskie Targi Edukacyjne w Katowicach

marcin.tomsia włącz . Opublikowano w Z życia Szkoły

26 marca tegoroczni maturzyści wspierani przez uczniów klasy 3a i 3b, uczestniczyli w XXI Ogólnopolskich Targach Edukacyjnych, odbywających się w Hali Widowiskowo – Sportowej Spodek w Katowicach. Po zapoznaniu z niezwykle bogatą ofertą uczelni wyższych, uczestnicy przystąpili do zwiedzania Muzeum Śląskiego w Katowicach, gdzie podziwiali wystawy Galerii Sztuki Polskiej, Galerii Plastyki Nieprofesjonalnej oraz Galerii Śląskiej Sztuki Sakralnej. Nadzór nad całością wycieczki sprawował organizator - Pan Jarosław Gałka wraz z opiekunami: Panią Kamilą Fulbiszewską i Panią Pauliną Rawicką.

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00