slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

Dzień Nauczyciela 2014

Opublikowano w Z życia Szkoły

Dobra zabawa, świetny humor, salwy śmiechu – tak wyglądał Dzień Edukacji Narodowej w Budowlance. Wspaniałe nastroje dopisywały zarówno Gronu Pedagogicznemu, jaki i uczniom zgromadzonym na sali gimnastycznej pięknie udekorowanej i przekształconej w studio telewizyjne. W role aktorskie wcielili się uczniowie klasy III d i II a pod opieką p. Doroty Dziurowicz i p. Pauliny Rawickiej.

Nutę powagi i nostalgii wprowadziła pani Dyrektor Marida Zoń, wręczając nauczycielom nagrody i żegnając, odchodzącą na emeryturę panią Annę Piekoszewską.Na odbywającej się podczas akademii Gali Szkolnych Gwiazd Edukacji przyznano nauczycielom nagrody w następujących kategoriach:

· Obiekt westchnień uczniów – Pani Kamila Fulbiszewska

· Bożyszcze nastolatek – Pan Damian Bigaj

· Człowiek żyleta – Pan Jarosław Gałka

· Człowiek anegdota – Pani Aleksandra Kula

· Niepozorny geniusz – Pani Katarzyna Markiewicz

· Siła spokoju – Pani Justyna Galka – Szczupak

· Pełen konkret – Pani Beata Dumara – Urban

· Człowiek z sercem na dłoni – Pani Marzenna Wąs

· Wymagający pasjonat – Pan Mateusz Cichoń

Nagroda specjalna – Duet Roku – Pani Marida Zoń i Pani Paulina Polak

 

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00