slide 3

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu

RUBI - budowlane szkolenie techniczne

włącz . Opublikowano w Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Firma RUBI od lat  współpracuje ze Szkołą zapewniając nam dostępność swoich produktów- maszyn i narzędzi do robót glazurniczych. Jest naszym sprawdzonym partnerem w edukacji zawodowej budowlanej i sponsorem wyposażając pracownie budowlane w maszyny do prac posadzkarskich.  Wysoka jakość tych narzędzi sprawdza się przy rozwiązywaniu trudnych problemów technicznych na budowach.

W dniu 01.10.2014r. doradca techniczny Firmy przeprowadził szkolenie techniczne, podczas którego dokonał prezentacji Firm i oferty maszyn i narzędzi. W części praktycznej uczniowie klas budowlanych testowali maszyny i narzędzia wykonując ciecia płytek ceramicznych, wiercenia na sucho i mokro, ucząc się prawidłowej i bezpiecznej obsługi.

Zagadka dla budowlańców: Co to jest za narzędzie glazurnicze? Służy do wiercenia otworów w gresie, gresie porcelanowym, granicie i marmurze .Stosować wyłącznie z chłodzeniem wodą i wiertarką bez udaru. Na 5 pierwszych uczniów z prawidłowymi odpowiedziami czekają nagrody w pracowni budowlanej.

Opr. M. Dudzińska

Szkoła w programie:

HPV_1039-x401px.jpg

Artyści ziemi olkuskiej

Ważne Linki

Kontakt

Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Legionów Polskich 1
32-300 Olkusz
tel. (032) 643 04 60
tel/fax (032) 643 09 33

 

Sekretariat szkoły

  • Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 15:00